Středa, 17 července, 2024

Miluj svého bližního jako sám sebe – řídíte se tím?

- Komerční sdělení -aktuality

Sebeláska, sebehodnoty, sebeocenění … Velmi hloubavá téma k zamyšlení. Všichni známe jedno z deseti božích přikázání: „Miluj svého bližního jako sebe samého“. Považujete ho za klišé? Omyl. Pouze člověk, který miluje sám sebe takového, jaký je, s jeho danostmi, přednostmi, ale i nedostatky, s nedokonalým tělem, vlasy nebo pletí, dokáže dávat upřímné city okolí, rodině, partnerovi. Vše začíná od nás samých.

Pouze člověk, který je pokorný, a se vším vypořádán, dokáže mít plnohodnotné vztahy. Pouze člověk vyrovnaný, dokáže být naplněn skutečnou upřímnou láskou. Pouze člověk, který má dostatečnou zdravou dávku sebelásky, dokáže být laskavý k ostatním. Nesoudí, neuráží, neosočuje, neuráží se, nechce si všech podmanit, aby lidé v jeho okolí slepě dělali jen to, co si právě on přeje, neponižuje, slušně se chová a bere okolí takové, jaké je.

Každý člověk, který na sobě pracuje, ví, o čem se zde píše. Sebeláska je velmi důležitá a mělo by se o ní učit již na školách. I mě to stálo hodně sil na mé cestě poznání. Stálo mě to hodně slz, hodně tréninků a spoustu času. Ale najednou jsem odpustila sobě, okolí, pochopila, přijala se taková jaká jsem a zamilovala se sama do sebe.

Všechny ženy, muži, děti, každá jedna bytost je krásná, jedinečná, originální, Každá jedna osobnost si zaslouží být milována – sama sebou i okolím. Sebeláska Vám změní život. Je velmi důležitá. Změní Vám pohled na svět, na lidi, na sebe, na okolí, na parter, své děti, rodiče, rodinu.

Učte své děti, rodiče, blízké, partnerů k sebeláske. Obohatíte a zkvalitníte tím mnoho lidských životů, přinesete jim život krásný, v poznání, bez trápení, s hodnotou.

Celé tajomnstvo tkví v pár lidských ctnostech. Odpuštění, pochopení, přijetí, pokora, láska. Sebeláska nám dokáže přinést zdravý život, prožitý s radostí a lehkostí. Hodně zdaru a sil na Vaší cestě poznání.

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek