Středa, 17 července, 2024

Snažím se, aby šperky dělaly radost a vizi krásnější budoucnosti

- Komerční sdělení -aktuality

Pokud se vás zeptáme, čím si nejraději děláte radost, na kterém místě budou šperky? Ozdoby prostě patří k ženám a tohoto se chytila ​​i šikovná Slovenka Veronika, která stojí za značkou JeweResin. Vlastníma rukama vytváří jedinečné skvosty z pryskyřice – v její nabídce naleznete náušnice, náhrdelníky, náramky a dokonce i vlasové doplňky. Jsou originální, jedinečné a výjimečné – přesně jako my ženy.

Veronika, jak se celý Váš příběh s doplňky začal?

Jednou jsem si objednala od jedné paní šujtášové náušnice a řekla jsem si, že to vyzkouším. Nakoupila jsem si materiál podle doporučení na různých portálech a začala jsem. Nerada se učím z videí, ty používám pouze pokud si nevím rady. Takže jsem byla úplný samouk. Tehdy se celý můj příběh začal.

Šujtášové šperky
Kdo vás k tomu dovedl? A proč právě šperky?

My jsme velmi kreativní rodina, myslím, že jsem to zdědila zejména po mámě a babičce. Když jsem byla malá, pracovali zejména na obrazech, které se jmenovaly čtyři roční období. Ručně lepily lístek po lístku na větve, které jsme spolu chodili sbírat, tak využívali vše přírodní a dostupné kolem nás. Myslím, že by se to zákazníkům líbilo i dnes. Babka dnes vyrábí zejména dekorační sklenice, láhve a dekorační krabičky na šperky. Mamina se ve volném čase věnuje šití. Šíje krásné věci pro dětičky, takže věřím, že časem se jí podaří tomu věnovat naplno. Já jsem během VŠ vyráběla věnce na dveře, ale nebylo to něco, co bych chtěla dělat stále, i když aranžování zbožňuji. Inklinovala jsem k módě, chtěla jsem vyrábět doplňky pro ženy, a proto jsem se rozhodla vytvářet šperky. Řekla bych, že v naší rodině jsou všechny ženy akční.

Jak vznikl váš název JeweResin?

Vznikl spojením slov jewellery (šperky) a resin (pryskyřice).

Máte nějaké výtvarnické / umělecké zázemí?

Jak jsem zmiňovala, ženy u nás jsou kreativní. Jako malá jsem chodila na zpěv a kytaru. Zpěv miluji dodnes, ale obrovská tréma mi nedovolila využít svůj potenciál. Nakonec moje poslední zkušenost v soutěži spojená s trémou nedopadla nejlépe a já zapomněla text. Takže jsem se k tomu už nevracela.

Krabičky první pomoci od JeweResin
Kdy jste vytvořili svůj první šperk?

Vytvořila jsem ho přesně před pěti lety. Ještě jsem pracovala jako asistentka v jedné firmě v Galantě a když jsem neměla zrovna nic na práci, studovala jsem různé články o šujtášovej technice a potom následně zkoušela. Takže můj první šperk byl vytvořen v práci.

Čím se při své práci inspirujete?

Momentálně je mou největší inspiraci dcerka Sofia, i kvůli ní jsem vytvořila šperky s iniciálami, které se těší velké oblibě. Zákaznice si může vybrat písmena, které chce nosit na šperku, ať už na náušnicích, náramku nebo náhrdelníku. Inspirací jsou mi ženy, zákaznice, které znám, se kterými jsem se skamarádila během tvorby a znám jejich potřeby, každodenní život a také mě inspiruje příroda. Snažím se aby i v této době dělali šperky radost a vizi hezčí budoucnosti.

Veronika při práci se svou dcerkou Sofií
V čem jsou vaše šperky výjimečné?

Pryskyřice je opravdu flexibilní a kreativní materiál, ale všimla jsem si, že její potenciál není dostatečně využit. Tak přišel nápad vytvořit něco, co tu ještě nebylo, něco výjimečného, ​​jedinečné a krásné. Do své tvorby dávám srdce, tvořím s láskou a snažím se vytvořit originální šperky. Používám zejména pozlacené komponenty, aby šperk vydržel majitelce co nejdéle. Každý jeden šperk je výjimečný a tvoří ho příběh, který pak svým followerům popisuji při představení výrobku.

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek