Středa, 17 července, 2024

Vím, že dnešní ženy chtějí mít šatník flexibilní, s ohledem na rozumný rozpočet, složení či barvy

- Komerční sdělení -aktuality

Majka je Slovenka žijící v Košicích, která se vedle své práci věnuje vlastnímu projektu s názvem Miss Kolorova. Miluje módu a tuto lásku k ní přetavila do svého neobvyklého second handu. Najdete u ní oblečení skandinávských značek, ale i D & G, Valentino či Prada za zlomek ceny. V rozhovoru nám prozradila, v čem spočívá jedinečnost její projektu Miss Kolorova. Poukazuje na to, že se striktně netřeba držet jen své konfekční velikosti a dokonce si u ní víte koupit celý outfit. Její poznávacím znamením je klobouk na hlavě a velmi příjemný a vtipný pohled nejen módu.

Majka, představ prosím blíže našim čtenářkám, v čem spočívá tvůj projektu Miss Kolorova?

Mária Špilárová / @Miss_Kolorova
Miss Kolorova je projekt krásného, ​​kvalitního, častokrát neobvyklého oblečení, které prostřednictvím Instagramu nabízím „KOLORKA“ (tak familiárně nazývám všechny mé zákaznice, v mnoha případech už i kamarádky :))

U Miss Kolorovej najdete inspiraci, co s čím kombinovat, odvahu na kousky, které byste si možno samy v obchodě nevybrali, ale určitě svým způsobem i otevřenost při výběru konfekční velikosti.
Častokrát zůstanete překvapené jak vám sedne košile ve velikosti L, i když sama nosíte velikost S. Miss Kolorovu si můžete představit jako elegantní dámu, odvázanou slečnu, veselé dívka, záleží na úhlu pohledu, nálady, daného dne či společenské události;). Vím, že dnešní ženy chtějí mít šatník flexibilní, s ohledem na rozumný rozpočet, složení či barvy. Miss Kolorova se toto všechno snaží dodržet a být přitom stále eko.

V čem je Miss Kolorova jiná a výjimečná oproti podobným projektem?

Projekt Miss Kolorova se určitě odlišuje samotným přístupem k výběru jednotlivých kousků, zejména silným důrazem na kvalitu materiálu. Vše důsledně prochází mými rukama a jestřábím očkem :). V jednotlivých drop nabízím oblečení, které je koncipováno do kolekcí, které jsou laděny do stejných barev či vzorů, někdy i témat.

Poslední týdny se na Miss Kolorovej začínají objevovat i celé outfity, které si mohou baby koupit. Nabízím značky, které možná nejsou v našich končinách takové zvučné, ale určitě jsou velmi kvalitní a udržitelné již od svého vzniku.

ženský outfit
Foto: IG @Miss_Kolorova
Oblečení fotím výhradně na sobě, to dodá mým zákaznicím lepší představu o tom, jak daný kousek vypadá na postavě. Samozřejmě nesmí chybět ani videa. I tímto si profil Miss Kolorova, podle mého názoru, buduje silnou estetickou hloubku, dokonce každý řádek ve feedu představuje jeden prodávaný kousek, což je i moje signatura. Vymyslela jsem si ji ještě v úplných začátcích.

Výjimečnost se uzavírá i samotným balením s vlastními nálepkami, ve kterém se nachází čisté, voňavé oblečení s malou motivační kartičkou. Jednoduše řečeno, Miss Kolorova je jen jedna :).

Jaké kousky u tebe můžeme najít?

U Miss Kolorovej najdete různé kousky oblečení, avšak primárně se soustředím na oblečení, které je odlišné, jiné, no hlavně kvalitní! Opravdu si dám záležet na zachování co největší udržitelnosti. Najdete u mě množství košil, zajímavých topů, šatů. V létě je to spíše laděné do rozmanitých barev či vzorů, převážně v „BOHO“ stylu. V zimním období tuto barevnost útlumu v neutrálnějších tónů, které představují různé vlněné či kašmírové svetry. Určitě očekávejte i pravou riflovinu v podání legendárních Levis džínsů, pomalu však do konceptu doplňuji i různé typy kalhot. S tím jsem však opatrnější, protože velmi dobře víme, že většina z nás právě tento typ oblečení musí zkoušet, proto jsou to spíše ležérnější kousky.

ženy
Foto: IG @Miss_Kolorova
Značky se u mě různí, ale v nabídce mám mnoho skandinávských značek jako Fillipo K, Baum und Pferdgarten, Odd Molly, Marimekko, ale také u mě nakoupíte i značky z řetězců. Ty jsou již vyrobeny a bohužel se jim nevyhneme. V takovém případě upřednostňuji přírodní materiály, o to se vlastně na Kolorovej snažím stále. Prodala jsem však i takové kousky jako je D & G, Valentino či Prada, dokonce i kousky z designérských domů jako francouzský Manoush či Rabens Saloner. Co se týče materiálů, kromě lnu, bavlny, vlny či kašmíru nabízím i unikátnější materiály jako lyocel, modal či rami. Jsem si jistá, že si každá netopýrů najde to své :).

Sleduješ módní trendy a inspirace nebo se řídíš spíše vlastním vkusem?

V teenagerských let jsem trendy jistě sledovala (kdo se narodil těsně před 90tý léty si velmi dobře pamatuje, jak jsme chtěli všechny nosit žehličky na nohách jako „špajska“ 😀) Ono člověk se tomu nevyhne ani dnes, protože my ženy máme tendenci oblékat se stejně . Co vidíme na druhé, musíme mít i my. Jsou toho plné ulice, zejména u mladých, kde trendy bohužel určuje fast fashion. Upřímně, pro mě je to však nuda. Stále jsem měla potřebu odlišovat se. Pamatuji se, že jsme s mamkou chodívali na nákupy do Prahy, tehdy to bylo něco „wau“.

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek