Středa, 17 července, 2024

Výroba plastů: Vysoce kvalitní platové desky a další produkty

- Komerční sdělení -aktuality

Výroba plastů má pro průmysl velký význam, jednotlivé produkty navíc najdou využití v podstatě všude. Sehnat spolehlivého výrobce je proto klíčové. Na trhu najdete širokou nabídku, ve které snadno najdete přesně to, co potřebujete.

Stálá kvalita

Výrobce plastových desek Mepla je společností, která se zaměřuje na výrobu PVC, PE a PP desek, tyčí a dalších plastových polotovarů. Výroba plastů je vysoké kvality, krom toho je samozřejmostí také spolehlivý servis. Receptury zohledňují změny zákonných předpisů, vždy tedy odpovídají aktuálnímu vývoji. Díky neustálé inovaci a dlouholetým zkušenostem je společnost schopna vyhovět různým měnícím se požadavkům klientů.

Široká nabídka

V nabídce najdete desky a tyče z rozmanitých materiálů, které nabízí různé vlastnosti. Vybírat můžete z desek o tloušťce od 1 do 120 milimetrů v extrudované a lisované kvalitě. Zvolit samozřejmě můžete také různé rozměry a barvy. Mezi produkty dále najdete tyče a již hotové díly. Vysoce moderní CNC obráběcí zařízení umožňují výrobu individuálních hotových dílů podle vašich údajů, náčrtků a výkresů. Vývoj plastových polotovarů je neustále rozvíjen permanentním procesem monitorování.

Snadná dostupnost

Plastové desky jsou dostupné ze skladových zásob či případně z výroby. Dodací lhůty zboží jsou velmi krátké, společnost totiž disponuje velkými sklady u nás a v Německu. Flexibilní řízení produkce pak zaručuje krátké dodací lhůty standardních polotovarů i polotovarů pro speciální výrobu. Dále je možné požádat o desky s jednostrannou či oboustrannou ochrannou fólií. Výroba plastových desek probíhá rychle a během krátké doby tak můžete mít v rukách potřebné produkty.

Kvalitní výrobce plastových desek a polotovarů pro vás zajistí rozmanité produkty potřebné pro váš projekt a plány.