Středa, 17 července, 2024

Přístup, kterým dostanete každého muže: Víte, co zabírá na znamení, ve kterém se dotyčný narodil?

- Komerční sdělení -aktuality

Nemyslíme si, že ženy mají dělat první kroky a ani to, že je třeba přizpůsobit době, která si to prý vyžaduje. Muži, kteří se o ženu snaží, jsou stále v kurzu a gentlemani mají u nás obdiv a respekt. Přesto občas nezaškodí zjistit si, co platí na konkrétní znamení.

Mohlo by vás zajímat: Žena v tomto znamení je považována za nejlepší kamarádku: Máte ji u sebe i vy?

Beran
Muž ve znamení Berana má rád klid a pohodu. Právě proto ho dostane žena tím, že mu tyto jeho potřeby naplní svým pozitivním přístupem k životu. Berana dostanete i úsměvem a smyslem pro humor. Rád se směje a proto, pokud máte smysl pro humor, doslova si vás zamiluje. Nic nedělejte násilím a nechte všemu ten správný čas.

Býk
Miluje zábavu a volnější způsob života. Tohoto muže si získejte i tím, že ho občas pozvete na dobrou akci, či film. Bude cítit, že vám na něm záleží a hlavně ho tímto přístupem zaujmete. I on má rád pohodu a akční ženy.

Blíženec
Blíženec přemýšlí jinak, než ostatní muži. Zajímají ho věci, které mají hlubší smysl a proto muže narozeného v tomto znamení dostanete vlastním zájmem o různé věci a přehledem, který lze nemá každá žena. Má rád rozhovory a vyhrávají u něj komunikativní ženy.

Rak
Na první pohled se vám muž Rak může zdát stydlivý a nekomunikativní člověk. Opak je však pravdou. On jen potřebuje čas na to, aby se před lidmi otevřel. Když projdete touto fází, zamilujete si ho. Vyhledává společnost žen, s nimiž je zábava, jsou uvolněné a hlavně mají pořádnou dávku sebevědomí.

Lev
Lev zbožňuje komplimenty a pozornost. Získáte si ho lichotkami a tím, že ho budete jistým způsobem obdivovat. Zní to možná zvláštní, ale právě díky komplimentem si vás oblíbí a časem vám je vrátí zpět. Lev je silná osobnost a proto mu ukažte, že i vy sama jste odhodlanou ženou.

Panna
Muž v tomto znamení je nejmilejším a najvychovanejším vůbec. Právě proto chce mít po svém boku ženu, která je stejně dobrosrdečná a laskavá. Dejte si však pozor a nehrajte to, protože hrané chování dokáže velmi rychle prokouknout.

váhy
Odhodlanost je to, co muž Váhy vyhledává u žen. Zaujme ho hlavně žena, která ví co chce, má své sny, tvrdě si jde za nimi a neřeší to, co si myslí okolí. Pokud mu ukážete, že jste silná osobnost s vizí do budoucna, bude váš. On sám totiž na své budoucnosti tvrdě pracuje.

štír
Je výrazný, jiný a neuvěřitelně atraktivní. Muže Štíra jednoduše ve společnosti nepřehlédnete. Pokud jste i vy výjimečná a hlavně jiná, než zbytek žen, máte u něj velkou šanci. Nejlépe uděláte, když budete sama sebou, řeknete si vždy svůj názor a nepodlehnete okolí a názorem.

střelec
Střelce si získáte entuziasmem a životní energií. Miluje odvážné, dynamické ženy a nemá rád nudu. Čím akčnější budete, tím více si ho získáte. Jeho život je rozmanitý a proto žádný stereotyp ve vztahu s ním nehrozí.

Čtěte také: Znamení, ve kterém se muž narodil prozradí, po jaké ženě touží: Beran chce soutěživou ženu, Ryby zase milující

Kozoroh
Pokud máte ráda hluboké konverzace a skutečně se zajímáte o dění kolem sebe, jste ideální partnerkou pro přemýšlivá Kozoroha. Dává přednost inteligentním ženám a rád komunikuje. Získáte si ho svou otevřeností a samozřejmě přehledem.

Vodnář
Vodnář je velmi zajímavým mužem. Má rád společnost lidí, ale zároveň žije jakoby ve svém vlastním světě. Pokud tento jeho svět dokážete akceptovat a dostanete se na stejnou vlnu, jen těžko na vás v budoucnu zapomene.

ryby
Na to, aby byl tento muž s vámi, potřebujete, aby mezi vámi přeskočila nejdříve ta pověstná jiskra. Ryba potřebuje cítit jakési propojení mezi ním a partnerem. Rybu si získáte, pokud budete na stejné vlně a hlavně se na nic nebudete hrát

Další články autora

Comments

Mohlo by se vám líbit

Reklama

- Komerční sdělení -PR článek